В гості до сировара

«Бабусина Торбинка» - інтернет-садиба, об'єдннання працьовитих, порядних селян-господарів, організовує екскурсію до українського Сировара пана Олександра, який готує сир за рецептурою Франція, Італія, БельгіяСадиба Сировара пана Олександра знаходиться за 100 км від Києва у тихій місцині, де машина проїжджає раз на день, немає мобільного зв’язку/ ловить лише в одному місці «під грушою», а взимку в гості заходять лисички та косулі. 

У програмі екскурсії:

• майстер-клас по сироварінню

• дегустація різних сортів сиру

• цікава та корисна інформація про сир

• захоплююче та натхненне спілкування з родиною сировара: історія, як все почалося... плани, мрії..

• відпочинок на свіжому повітрі у мальовничій місцевості

• за бажанням рибалка, збирання грибів, прогулянка по лісу

Їдемо на автомобілях невеликим кортежем. Якщо Ви маєте можливість взяти пасажира до Вашого автомобілю, або якщо Ви не маєте автомобіля, будь ласка, повідомте про це організаторів екскурсії, і ми зробимо все можливе найкращим чином. Щодо оплати за паливо Ви домовляєтеся з водієм.

Сирний бранч: Домашній сирний пиріг з сиру Кесо Фреско та зелені, домашня квашена капусточка, домашні мариновані грибочки, а для зігріву дегустація самого…чки з солоним огірочком + можливість придбати сир за спец ціною.

В подарунок фотозвіт від Бабусиної Торбинки та секретний рецепт Моцарелли у домашніх умовах, а також заряд позитиву та енергії!

Ви можете попередньо замовити єкскурсію на зручний дя вас час, для цього вам потрібно залишити нам запит

Ціна екскурсії 150 грн + сирний бранч 30 грн

 

Create request
MY REQUEST